Lijst gemaakt op: 02-06-2017 12:48:29

DIT IS DE DEFINITIEVE STARTLIJST ER KUNNEN GEEN WIJZIGINGEN MEER WORDEN DOORGEVOERD

Klasse BB

Datum: 03-06-2017
Aanvang: 08:30

nr.RuiterPaardVaderCat.
1Nathaly van HarskampVas Y Dohc Z P
2Roxana GramanFortifiaOscarP
3Jip SchulteElegance SBSingaporeP
4Nathaly van HarskampVas Y Dohc Z P
5Roxana GramanFortifiaOscarP
6Jip SchulteElegance SBSingaporeP



Klasse B tuin 1

Datum: 03-06-2017
Aanvang: 08:55

nr.RuiterPaardVaderCat.
1Carina Van BostelenHasilWhispering HopeP
2Frank Van den TweelQuinnQuattro BP
3Gerda Van Bemmel - NoordamHopkinsBodinusP
4Frank Van den TweelQuinnQuattro BP
5Gerda VaarkampDanaWonder Boy SHBP
6Jennifer CopierAgropoint GigoloAgropoint Carthago's Lucky BoyP
7Gerda VaarkampDanaWonder Boy SHBP
8Jennifer CopierAgropoint GigoloAgropoint Carthago's Lucky BoyP
9Danielle Van HarskampGentlyPhin PhinP
10Chermaine VerhaarHazellaZidaneP
11Nicole VerkadeVivaldiRonaldoP
12Danielle Van HarskampGentlyPhin PhinP
13Chermaine VerhaarHazellaZidaneP
14Nicole VerkadeVivaldiRonaldoP
15Michelle WakkerTwisterIglesiasP
16Eline Van der VoortGaloreCorlandP
17Michelle WakkerTwisterIglesiasP
18Daphne De LoorTiestoLorentin IP
19Eline Van der VoortGaloreCorlandP
20Karen Van der MadeGaudi SEVleutP
21Daphne De LoorTiestoLorentin IP
22Darielle Van BemmelEdinburgh TMichaelP
23Karen Van der MadeGaudi SEVleutP
24Darielle Van BemmelEdinburgh TMichaelP
25Jennifer De VriesBitch SEVerdiP
26Rowan Van LeijenhorstGroenendaal's GabriŽlleZapatero VDLP
27Jennifer De VriesBitch SEVerdiP
28Carina Van BostelenHidriomfNassauP
29Ilse TolboomGroenendaal's GalticBaltic VDLP
30Rianne EindhovenFreyaUnaniemP
31Miranda Van der Horst (HC)EmbassyEmbassy 3P



Klasse L Tuin 1

Datum: 03-06-2017
Aanvang: 10:15

nr.RuiterPaardVaderCat.
1Ilse TolboomGroenendaal's GalticBaltic VDLP
2Carina Van BostelenHidriomfNassauP
3Danielle Van HarskampGenjiroUltimoP
4Rianne EindhovenFreyaUnaniemP
5Miranda Van der HorstEmbassyEmbassy 3P
6Danielle Van HarskampGenjiroUltimoP
7Nena StevensUranoDemocraatP
8Bianca Van LenthFelicia SorpresaIndoctroP
9Chantal WalsFinnCalidoP
10Nena StevensUranoDemocraatP
11Bianca Van LenthFelicia SorpresaIndoctroP
12Chantal WalsFinnCalidoP
13Roxana GramanForeverApacheP
14Linda Pitlo - Van WesselAlkaroRousseauP
15Roxana GramanForeverApacheP
16Linda Pitlo - Van WesselAlkaroRousseauP
17Anna De JongeCuor Di LeoneAcobat IP
18Cees Den BoerConquistadorNumero UnoP
19Anna De JongeCuor Di LeoneAcobat IP
20Ingrid SchenkDukatoUkatoP
21Danielle Van HarskampHaganitaZambesiP
22Carina Van BostelenHasilWhispering HopeP
23Ingrid SchenkDukatoUkatoP
24Danielle Van HarskampHaganitaZambesiP



Klasse M Aansluitend

Datum: 03-06-2017

nr.RuiterPaardVaderCat.
1Ilse TolboomGroenendaal's GartbreakerHeartbreakerP



Klasse Z Aansluitend

Datum: 03-06-2017

nr.RuiterPaardVaderCat.
1Ilse TolboomGroenendaal's GartbreakerHeartbreakerP
2Miranda Van der HorstArizonaSilverstarP
3Ilse TolboomGroenendaal's FigoZapatero VDLP
4Ilse TolboomEvertonIndoctroP