Lijst gemaakt op: 04-06-2017 10:44:44

BB en B springen eerste parcours

Datum: 03-06-2017
Aanvang: 12:00

B/A-B/B-B/C (11 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1stijl1sptn2stijl2
1Djuli Van WindenBorisBC073,0073,0
2Meredith BaanRoxieBC071,0071,0
3Geralda Ter MaatenJessyBA069,0069,0
 
4Finique Farhan kholaIke WHBC064,5064,5
5Azou Farhan KholaLucky WHBA062,5062,5
6Geralda Ter MaatenwendyBB062,0062,0
7Gaėlle VerweijTofeeBC071,0471,0
8Ilse van den BergBeitens JoeyBB464,5  
xAnouk TolboomGroenendaal's RizjaBCUit7   
 Meike LagerweijRoosendaal's LollipopBCNG   
 Nienke Bouw (HC)NikitaBC0   
 Sophie De Jong (HC)Don RubinBB12   

B/D-B/E (12 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1stijl1sptn2stijl2
1Sophie Van DuinkerkenFaganitaBE075,5075,5
2Sterre Van LaarCopa Cabana ZBE069,0069,0
3Vera Van de KooijSammyBD066,0066,0
 
4Anastasia WillemsenZennBE062,0462,0
5Lisa PolCupidoBD466,5  
6Chantal WoudenbergDe Weuste's ArmandoBD462,0  
7Rick HuizerVIPBD864,5  
 Irene Van EijdenGucciBE864,5  
9Fieke BettinkCharlotte CharmanteBD862,0  
10Kira Van WindenFalconBD1655,0  
11Julita GoudkuilKildromin SummerBD1859,5  
xBillie Bloem VenhuizenLunaBEUit2   
 Rosalin BaanSunshineBDNG   
 Marit BouwStardustBDNG   

BB/A-BB/C-BB/D-BB/E-BB/A-BB/C-BB/D-BB/E-BB/B (23 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1stijl1sptn2stijl2
1Lotte van MaanenOudeland’s FoxBBD075,5  
 Lotte van MaanenOudeland’s FoxBBD075,5  
3Robin DickerDDM's CiskaBBC071,0  
4Anouk TolboomGroenendaal's Super StarBBD070,5  
5Geralda Ter MaatenwendyBBB069,0  
6Anouk TolboomGroenendaal's Super StarBBD068,5  
 
7Lemoni DickerIcorBBC066,5  
 Lemoni DickerIcorBBC066,5  
 Lisa PolCupidoBBD066,5  
10Rick HuizerVIPBBD064,5  
11Danique VersteegOr DurangoBBD062,0  
 Marit BouwStardustBBD062,0  
13Glenne Farhan kholaTimber WHBBD059,5  
14Geralda Ter MaatenJessyBBA0   
15Fleur BonekampKenzoBBD458,0  
16Robin DickerDDM's CiskaBBC571,0  
17Jop VetterCashelbay FernBBE1255,0  
18Fleur BonekampKenzoBBD1455,0  
xMadeleine MaasFransBBDUit2   
 Glenne Farhan kholaTimber WHBBDUit2   
 Natasha HoefsmitKantje's BodeaBBDUit2   
 Natasha HoefsmitKantje's BodeaBBDUit2   
 Rosalin BaanSunshineBBDUit2   
 Jop VetterCashelbay FernBBENG   


BB en B springen tweede parcour

Datum: 03-06-2017
Aanvang: 12:00

B/A-B/B-B/C (7 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1stijl1
1Gaėlle VerweijTofeeBC071,0
2Ilse van den BergBeitens JoeyBB069,0
 
3Anouk TolboomGroenendaal's RizjaBC068,5
4Dounya AnthonyNovelleBA064,5
 Finique Farhan kholaIke WHBC064,5
6Azou Farhan KholaLucky WHBA061,5
xMeike LagerweijRoosendaal's LollipopBCNG 
 Sophie De Jong (HC)Don RubinBB0 

B/D-B/E (10 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1stijl1
1Sterre Van LaarCopa Cabana ZBE071,0
2Irene Van EijdenGucciBE069,0
3Kira Van WindenFalconBD064,0
 
4Chantal WoudenbergDe Weuste's ArmandoBD062,0
5Sophie Van DuinkerkenFaganitaBE475,5
6Vera Van de KooijSammyBD468,5
 Danique VersteegOr DurangoBD468,5
8Anastasia WillemsenZennBE466,5
xMadeleine MaasFransBDUit2 
 Billie Bloem VenhuizenLunaBEVrijw 


L/ M en Z springen eerste parcour

Datum: 03-06-2017
Aanvang: 15:30

L/A-L/B (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
 
xAnouk TolboomGroenendaal's KimberlyLAUit2   

L/C-L/D-L/E (11 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Maud Van OsWiskyLC065,57030,94
2Meredith BaanRoxieLC064,46036,19
3Rosalin BaanCountry BabounLD061,2040,09
 
4Stella LagerweijFlintLD064,19NG 
5Julia MookElvitaLD462,87  
6Tara WiemersEnergyLD464,5  
7Lieke De JongAmberLC474,95  
8Emma WolfswinkelRed Patti Bjarmi Van De WijkLD860,82  
9Djoeke Van IjzendoornHiawatha van de ZonnehoeveLD865,82  
10Hope Van ManenUptown Girl L“EguilleLD17104,63  
xWillemijn Van de BuntBon JoviLDVrijw   

M/C-M/D-M/E (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Djoeke Van IjzendoornA - Princess V/d ZonnehoeveME064,76036,03
 
2Meredith BaanTe AmoMC064,25038,78
3Stella LagerweijFlintMD063,06045,66
4Sharon JansenTivo“s SunshineME1681,34  

Z/C-Z/D-Z/E (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Djoeke Van IjzendoornA - Princess V/d ZonnehoeveZE064,75438,5
 
xEmma KubbengaVinefleurZEUit12   


L / M en Z springen tweede parcour

Datum: 03-06-2017
Aanvang: 15:30

L/A-L/B-L/C (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1tijd1
1Anouk TolboomGroenendaal's KimberlyLA456,13
 
2Lieke De JongAmberLC468,6

L/D-L/E (7 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1tijd1
1Djoeke Van IjzendoornHiawatha van de ZonnehoeveLD051,52
2Tara WiemersEnergyLD053,48
 
3Julia MookElvitaLD059,41
4Hope Van ManenUptown Girl L“EguilleLD065,9
5Emma WolfswinkelRed Patti Bjarmi Van De WijkLD460,332
6Julita GoudkuilKildromin SummerLD1593,84
7Willemijn Van de BuntBon JoviLD27109,44
xRosalin BaanCountry BabounLDNG 

M/C-M/D-M/E-Z/C-Z/D-Z/E (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.sptn1tijd1
1Emma KubbengaVinefleurZE064,79
 
2Sharon JansenTivo“s SunshineME2062